Ana Sayfa


<b>TANITIM FİLMİ</b>

TANITIM FİLMİ

Tanıtım Filmi Çekimi ve montajı alanında 2014 yılından bu yana faaliyet gösteren DOST PRODÜKSİYON; Türkiye nin en büyük tanıtım filmi prodüksiyon şirketleri arasında yer almaktadır. Çekimlerini yapmış olduğumuz tanıtım filmleri arasında; Kurumsal Tanıtım Filmleri, Ürün veya Hizmet Tanıtım Filmleri, İş Güvenliği Eğitim Filmleri ve Reklam Filmleri yer almaktadır.


<b>GRAFİK TASARIM</b>

GRAFİK TASARIM

Görsel tasarımları sunuma hazırlama, montajlama, stilize etme, görseldeki albeniyi artırarak ilgi çekme sanatına "Grafik Tasarım" denir. Tasarımı hazırlayan kişilerede sanatkar dememiz oldukça yerinde bir bakış açısı olacaktır.Geçmişte taş devrinden bu yana insanların mağara duvarlarına resimler çizerek bu çizgilere anlamlar yüklediği, ve bunu bir iletişim aracı olarak kullandığı kabul edilmektedir. Günümüzde ise grafik tasarım teknoloji ile kombine edilerek internet, matbaa, T.V vb. birçok alanda maddi ve manevi sebeblerle çok geniş bir alanda kullanılmaktadır.


<b>REKLAM FİLMİ</b>

REKLAM FİLMİ

Bir markanın ürünlerini/hizmetlerini tüketiciye eğlenceli bir dille anlatmanın yoludur. Tüketicilere daha rahat ulaşmak ve ilgisini çekmek içinse reklam filmi çeşitleriüretilmiştir. Hazırlanan reklam filmi ile televizyonlarda, web sitelerinde ve sosyal medyada boy gösterebilir, ürünlerinizi/hizmetlerinizi tüketiciye daha rahat anlatabilirsiniz.


<b>GREENBOX</b>

GREENBOX

Dünyanın bir çok ülkesinde uygulanan Green Box stüdyo uygulaması Dost Prodüksiyon tarafından profesyonelce uygulanmaktadır. Yurt dışında çok popüler bir uygulama olmasına rağmen ülkemizde yeni yeni kullanılan yeşil perde hizmetlerinde etkili çözümler sunan firmamız, farklı projelerinize alternatif bir seçenek daha sağlıyor. Günümüzde green screen teknolojisinin kullanılmadığı çok az film, reklam veya klip vardır.


<b>KATALOG ÇEKİMLERİ</b>

KATALOG ÇEKİMLERİ

Katalog tasarım akılda kalmasını sağlayan temel etken kurgudur. Kurgunun renk, şekil ve dizayn bütünlüğüne dökümü uzmanlıktır. İyi kurgulanmış katalog tasarım firmanızı ve markanızı müşteriye doğru yansıtacak, Sektördeki firmalardan ayıracak, amacını yansıtan katalog tasarım uzun vadede sadık müşteri sağlayacaktır.


<b>KLİP ÇEKİMİ</b>

KLİP ÇEKİMİ

Kurgulamayı ve üretmeyi seviyoruz! Sizin ya da size bağlı sanatçınızın video kliplerini en iyi şekliyle üretir, TV istasyonlarına dağıtımına kadar sizi hiç yormadan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Sıradanlıktan uzaklaşmak, yeni fikirlerle müziğinizi görsele dönüştürmek ve heyecanınızı paylaşmak için iyi bir ekip arıyorsanız, Dost Prodüksiyon size aklınızdan geçenlerden daha üstününü sunmayı öneriyor. Yepyeni fikirler, yüksek kurgu ve görüntü kalitesiyle, video kliplerinizi bütçenize göre en iyi sonuçları alacak şekilde üretiyoruz. Ayrıca yönetmenliğini yaptığınız video klip işleri için, bizimle video klip kurgu / montaj aşamasında da çalışabilirsiniz.


<b>SİTE TASARIMI</b>

SİTE TASARIMI

Tüm web ve dijital çözüm projelerimizde, öncelikle sizi dinliyoruz, ihtiyaçlarınızı belirleyip tam olarak çözüme yönelik projeler üretiyoruz. Üretimin her anında fikir alışverişinde bulunarak Kurumsal Web Tasarımı hizmetinde tüm Türkiye'ye en iyi profesyonel web tasarım hizmetini veriyoruz.


<b>SESLENDİRME HİZ.</b>

SESLENDİRME HİZ.

Dost Prodüksiyon, tüm içerikleriniz için tam profesyonel ajans kayıtlı ses sanatçılarıyla, seslendirme / voice over hizmeti veriyor. Dilediğiniz tüm sesler Peremeci Film ile reklam, tanıtım ve eğitim filmlerinizde sizin içeriğinizin ve ürünlerinizin sesi oluyor. Ayrıca seslendirme servisi sayesinde özellikle çok uluslu şirketlerin yurtdışında hazırlanan tanıtım filmleri, kolayca yerelleştirilebilir ve filmleriniz artık Türkçe konuşuyor


<b>SKEÇ ÇEKİMİ</b>

SKEÇ ÇEKİMİ

Profesyonel oyuncu kadrolarıyla size ve iş yerinize değer katabilir aynı zamanda tanıtımını yapabiliriz. Skeç çekimleriyle alanımızda birçok firmaya tanıtım filmi hazırlamış bulunmaktayız.


<b>EKİPMAN KİRALAMA</b>

EKİPMAN KİRALAMA

Dost Prodüksiyon güvencesiyle işinde uzman operatörler ile birlikte günlük, haftalık veya daha uzun süreli kamera, jimmy jib, steadicam, şaryo, flycam, kurgu seti, ışık, ses ve diğer film, prodüksiyon ekipmanlarını kiraya vermekteyiz. Film şirketleri ve yapım firmaları kendi projelerine uygun, sorunsuz ve kaliteli teknik ekip ve ekipmanlarla çalışmayı tercih etmeleri gibi, ekip ve ekipman kiralama işininde ayrı bir zorluk, yöntem ve uzmanlık gerektirdiğinin fikir birliğine varmışlardır. Bu sebeple yapımcılar, isteklerine cevap veremeyen ekipman ve teknik kadronun, kalitesiz şirketlerle yapılamayacağı sektör tarafından çok iyi bilinmektedir.


Referanslarımız
İlmihal Skeç – Skeç Çekimi


İlmihal Skeç – Skeç Çekimi

Dost Tv – Tanıtım Filmi


Dost Tv – Tanıtım Filmi

Pensan – Tanıtım Filmi


Pensan – Tanıtım Filmi

Çukurağa – Tanıtım Filmi


Çukurağa – Tanıtım Filmi

Halenur – Reklam Jeneriği


Halenur – Reklam Jeneriği

İncir Çekirdeğinde Aşk – Reklam Jeneriği


İncir Çekirdeğinde Aşk – Reklam Jeneriği