Ekipman Kiralama

EKİPMAN KİRALAMA

Dost Prodüksiyon güvencesiyle işinde uzman operatörler ile birlikte günlük, haftalık veya daha uzun süreli kamera, jimmy jib, steadicam, şaryo, flycam, kurgu seti, ışık, ses ve diğer film, prodüksiyon ekipmanlarını kiraya vermekteyiz. Film şirketleri ve yapım firmaları kendi projelerine uygun, sorunsuz ve kaliteli teknik ekip ve ekipmanlarla çalışmayı tercih etmeleri gibi, ekip ve ekipman kiralama işininde ayrı bir zorluk, yöntem ve uzmanlık gerektirdiğinin fikir birliğine varmışlardır. Bu sebeple yapımcılar, isteklerine cevap veremeyen ekipman ve teknik kadronun, kalitesiz şirketlerle yapılamayacağı sektör tarafından çok iyi bilinmektedir.

Düğün, açılışlar, davetler, sünnetler, kına geceleri, kongreler, seminerler, özel geceler gibi etkinlikler için ekipman konusunda sizlere hizmeti vermekteyiz. Catering ekipmanları kiralama; tabak, kaşık, bıçak, çatal, bardak servisi ekipmanları kiralama firmamız tarafından temin edebilirsiniz.Kullanılacak ekipman ve çalışan ekibin deneyimli ve uzman olması kaliteli bir hizmet verebilmek için  çok önemlidir.

Sahne, ses ve ışık düzenlemeleri, balon ve çiçeklerle yapılacak süslemeler, masalara konulacak şamdanlar, çiçekler, verilecek yemekler ve bunları servis edecek olan garsonlar devreye girecektir. Organizasyon şirketimiz bütün bu eksiklerinizi tamamlayacak kapasiteye sahiptir.